Firanki z cyrkoniami jako uzupełnienie stylu glamour

Firanki z cyrkoniami to ostatni krzyk mody, coraz więcej sklepów i hurtowni posiada je w swojej ofercie, nic dziwnego – ten z pozoru zwykły kawałek materiału z obecnością cyrkonii całkowicie zmienia wystrój pomieszczenia oraz wygląd okna. 

Dla kogo?

Dla kogo są firany z cyrkoniami? Zdecydowanie dla osób, które nie lubią prostoty w swoim domu. Firanki z cyrkoniami wzbogacają wnętrze i idealnie uzupełniają między innymi wnętrza w stylu glamour, eklektyczne, nowoczesne oraz art-deco. Jeśli chcemy dodać naszemu wnętrzu blasku, nie ujmując mu lekkości i uroku to firanki z cyrkoniami sprawdzą się doskonale

Jeśli chcesz nietypowo rozjaśnić wnętrze, nadać pomieszczeniu trochę bogactwa i luksusu, poczuć się jak ikona kina lat 30.  – wybierz firanki z cyrkoniami, jako dekorację twoich wnętrz.

Cenisz sobie elegancję, urok oraz styl? W tym przypadku, firanki z cyrkoniami także sprawdzą się doskonale, urozmaicą wnętrze nadając mu elegancję oraz nie zabiorą mu lekkości. Nie musisz się martwić, że twoje mieszkanie straci swój urok oraz wdzięk i stanie się kiczowate, nawet jeśli jest ono naprawdę niewielkie – białe firany z cyrkoniami rozjaśnią wnętrze oraz optycznie dodadzą mu przestrzeni.

Firanki z cyrkoniami – charakterystyka

Firanki z cyrkoniami to najczęściej białe, wykonane z lekkich materiałów, zwiewne firany przyozdobione paskami z wyklejonymi lub wyszytymi malutkimi kryształkami, które mienią się w słońcu. Cyrkonie na firanach mogą być także rozmieszczone losowo, co dodaje uroku całej firanie. Nierzadko możemy spotkać firany z cyrkoniami w innym kolorze niż biały. 

Firany z cyrkoniami nie tworzą ciężkiego, przesadzonego wystroju – wręcz przeciwnie – dodają wnętrzom lekkości, uroku, a także romantyzmu, doskonale uzupełniają styl glamour.

Firany z cyrkoniami we wnętrzu glamour

Pełen przepychu, mieniących się materiałów i luksusowych dodatków – to właśnie styl glamour, który narodził się w latach 30. w Hollywood. Został spopularyzowany przez kino i media, gościł w posiadłościach największych gwiazd i bogaczy w USA. Styl ten był przeciwieństwem minimalizmu, który zdążył już znudzić amerykańską elitę, opływał w luksus i błyskotki. Na przestrzeni czasu ten styl zdecydowanie złagodniał, ale dalej czerpie dużo z epoki baroku. Nowoczesny glamour to styl i elegancja – idealnie uzupełnia się to z firanami, które swoimi cyrkoniami odbijają światło i odgrywają rolę świetnej i luksusowej dekoracji. Firany z cyrkoniami dobrze dopasowują się do definicji glamour – są eleganckie, błyszczące i wyjątkowe.